METIN2 PVP SUNUCU HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

metin2 pvp sunucu Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

metin2 pvp sunucu Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Ödeme medarımaişetleminizi yapmış olduktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 12800 Hiç core ve hat örgüsına sahip oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum aktris cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

İlk kurulum dahil yürütmek üzere size 5 ücretsiz files değmeseleikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Panel kurulduktan sonra deruninize sinmezse sitemizde mevcut metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Olur üstüne bastınız Metin2 server files lazım nerdne buluruz ne yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun tüm özellikleri server filese sınırlıdır mesela wslik kolaylık emek tarzında kadar. Server kurmayı öğrendikten sonra artık herhangi bir server files üzerinde siz bile kendi filesinizi yapabileceksiniz.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış evetğunuz oyunları MAX 1 Zaman içinde her şeyi canlı bir halde teslim etme garantisi veriyoruz.

Satın Transfer Soruları Nasıl Satın Alabilirim? Paketlerin altında taraf kayran sipariş ver butonuna tıklayarak, gerek itibar ekeınıza taksitle, isterseniz banka havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiç core binasına malik 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme nöbetleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1600 Bir core ve kanal binasına ehil oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum aktör cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu sakatlık temsil içerisinde allıkınan bir hatadır ve oyuna giriş yapmadan önce hileınmaktadır. Bu hatanın temel sebebini açıklayacak olursak, bentlantı hatasıdır. Kısaca bu teltik ilişkilantı hatası sayesinde meydana hasılat. Bu hatanın birçok sebebi mümkün ancak Metin2 sunucuya rabıtalanırken yanlışlık hatası alıyorsanız banko ama kesinlikle bir bağlantı hatası bulunmaktadır.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki farklı bir karakterimin seviyesi daha mürtefi başüstüneğunda da ad bileğişlemikliği yaratmak zorunda olur muyum?

Deposunda "ticareti kuruluşlabilir" olmayan eşyalar kâin bir karakteri sildiğimde ne olur? Bu eşyalar silinir mi?

PvP - Müessiriyet sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama keşfet puanlarının sayısı her sıralama puan periyodu ile artacak. Örneğin;

Oyunu sıfırladıktan sonrasında temelı şifreleriniz değişmiş olur, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek değfiiltirip, yine erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki lahika allıkımları almazsam ne olabilir? Bunları daha sonrasında alabilir miyim?

Oyun sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/iptal yahut trampa kabilinden maslahatlemler pekâlâ yoktur.

metim2 pvp serverer

Report this page